بانک مشاغل کشور

بانک اطلاعات مشاغل کشور با تفکیک شهرها و مرجعی برای جستجو

BORA

معرفی کولرگازی 12000 گری

معرفی کولرگازی 12000 گری

کولرگازی 12000 گری یک سیستم زیبا و سبک است که از تولیدات کشور چین می باشد، با ظرفیت ۱۲۰۰۰ UTB و قابلیت تولید گرما و سرما ایجاد شده است، یکی از مزایای این کولرها، قابلیت جابه جایی آن است و این که این مدل از کولرهای گازی به کندانسور بیرونی احتیاج نداشته و گرمای دستگاه به وسیله ی یک لوله ی خرطومی به خارج از محیط هدایت می گردد. حضور این خرطومی مهم است چرا که هوای گرم را به بیرون فرستاده و از گردش آن در اتاق جلوگیری می کند. مصرف انرژی کولرگازی مدل C4’MATIC-H12H1 گری در رده B قرار دارد و ایده آل ترین فضا برای بهره گیری از این‌ مدل کولر ۱۵ تا ۲۰ متر مربع است و تا دمای ۴۰ درجه ی سانتی گراد قابلیت کارکرد دارد، ضمنا برای استفاده باید ولتاژ ۲۲۰ یا مبدل انرژی در اختیار داشته باشید.

کولرگازی 12000 گری برای چه فضایی مناسب است؟

برای این که برآورد کنید برای فضای مد نظرتان چه ظرفیتی از کولرگازی نیاز دارید باید در ابتدا طبقه ای که در آن ساکن هستید را در نظر داشته باشید به طور مثال در شهری با آب و هوای معتدل استفاده از کولرگازی مدل C4 MATIC-H12H1 گری که دارای ظرفیت ۱۲۰۰۰ است برای طبقه آخر ساختمان که پشت بامش در معرض تابش مستقیم آفتاب است هر متر مربع حدود ۴۰۰ تا ۸۰۰ BTU در نظر گرفته می شود که با این ظرفیت کولر گازی حدود ۱۵ متر را گرم یا خنک می کند.

مشخصات کلی کولرگازی گری مدل C4’MATIC-H12H1

GREE

برند تجاری

۳۹ gk

وزن

39 × 82 × 40.5

ابعاد

سرمایش و گرمایش

عملکرد

۱۲۰۰۰ UTB

ظرفیت

در مناطق معتدل

قابلیت کارکرد

قابل حمل

وضعیت جا به جایی

روتاری

نوع کمپرسور

B

رده انرژی

مبرد 410 R

نوع گاز

تک فاز ۲۲۰w

برق مورد نیاز

نیاز نیست

نصب و لوازم خاص

این سیستم گرمایشی به چرخ هایی مجهز شده است که باعث می شود به راحتی قابل جابه جایی در نقاط مختلف و حتی چرخاندن به سمت های دیگر است و به خاطر کوچکی و یک تکه بودن برای فضاهای کوچک اداری نیز مفید است. تنها ایراد اسپلیت مدل I SAVE-H12H1 گری صدای بیشتر آن نسبت به سایر کولر های گازی دیواری است و دلیل آن نیز یکپارچگی پنل داخلی و خارجی آن است.

ویژگی های کولرگازی 12000 گری

سایر ویژگی های این مدل از کولرهای گازی موارد زیر است؛

۱- زنگ هشدار: هنگامی که میزان آب زیاد گردد و نیاز باشد تخلیه شود سیستم ۸ بوق هشدار می زند.

۲- کنترل از راه دور: یک صفحه نمایش DEL که نشان دهنده ی میزان دما است و این قابلیت را ایجاد می کند که از مسیر دورتر سایر عملکردهای سیستم را بتوان کنترل کرد.

۳- حالت peels: افزایش یا کاهش خودکار دما

۴- صفحه پنل سیستم: دارای دکمه های لمسی برای اعمال خواسته های مصرفی است و برای مشاهدهی دمای تنظیم شده، دمای فعلی و هشدار هاست.

۵- راه اندازی مجدد خودکار: دستگاه در صورت قطع جریان برق عملکرد قبلی را ذخیره و پس از وصل برق مجددا اجرا می کند.

۶ -تنظیم نوع عملکرد: سرمایش، گرمایش، فن، خشک کن،خودکار

۷- تنظیم سرعت فن: به سه حالت کم، متوسط و زیاد